Playmobil: Top Agents

Playmobil to wywodząca się z bawarskiego Zirndorfu niemiecka firma produkująca plastikowe zabawki. Niektórzy twierdzą, że cierpi na kompleks klocków Lego, gdyż wytwarza podobne zestawy i stosuje podobne techniki marketingowe. Przykładowo całkiem niedawno doprowadziła do powstania filmu animowanego Playmobil: Film, będącego odpowiedzią na znane i lubiane produkcje duńskiego konkurenta (Przygoda, Przygoda 2, Batman, Ninjago).

Lego od lat produkuje też gry, więc i Playmobil tworzy gry.  Playmobil: Top Agents to darmowa zręcznościówka opowiadająca o paskudnym doktorze Dronie, który stworzył armię latających dronów i planuje za ich pomocą przejąć władzę nad światem. Gracz – jeden z agentów Playmobil – wypowiada im wojnę. Na szczęście dysponuje znakomitym sprzętem z linii Playmobil, dzięki któremu zestrzeliwanie latających maszyn nie stanowi większego problemu.

Pierwszy agent posiada mecha kroczącego. Agent numer dwa szpiegowski samochodów. Trzeci agent dysponuje ciężarówką. Niezależnie od wyboru, gracz trafia na krętą trasę wijącą się przez jedną z kilku lokalizacji. Nie musi kierować maszyną. Ogranicza się do stukania w unoszące się po niebie drony i w ten sposób likwidowania ich. Posiada również broń specjalną, ładującą się może i powoli, ale niszczącą wszystkie drony, które znajdują się na ekranie.

Gra podzielona jest na krótkie etapy, które da się przejść w kilkadziesiąt sekund. Ukończenie misji wiąże się z premią pieniężną, a środki można następnie wydać na różnego typu ulepszenia. Zaletą Playmobil: Top Agents jest brak mikropłatności. To gra reklamowa, nieskomplikowana, przygotowana z myślą o dzieciach i dla nich „bezpieczna”. Dorosłych raczej nie wciągnie.

Fifi

Playmobil: Top Agents, Geobra Brandstätter, iOS, Android

Polub nas na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.