Swamp Attack

zdalaKiedy ma się dom na bagnach, nie można spać spokojnie. Agresywne krokodyle, podstępne żółwie czy paskudne komary to tylko niektóre z zagrożeń, które na człowieka czyhają. Na szczęście miejscowi zawsze są zabezpieczeni. Każdy z nich ma w domu strzelbę czy karabin. Może się bronić…

Swamp Attack to wciągająca, choć jednocześnie niezbyt oryginalna zręcznościówka, która odniosła zaskakujący sukces. Podobny gier ukazało się w ostatnich latach mnóstwo. Gracz przejmuje kontrolę nad głównym bohaterem, ale nie porusza nim. Może jedynie strzelać – po prostu wskazuje na ekranie kierunek, w którym mają polecieć pociski. Musi też zbierać wysypujące się z trupów pieniądze, a w wirtualnym sklepiku kupować coraz lepszy sprzęt. I tyle!

Na czym polega więc trudność? Cóż, pociski do lepszego sprzętu, takiego choćby jak UZI, dość szybko się kończą. Strzelba ma nieskończoną ilość kul, ale wolno się przeładowuje. Z kolei przeciwnicy stopniowo zbliżają się do chatki zajmowanej przez bohatera. Niektórzy muszą oberwać kilka razy, zanim padną. A jeśli dotrą do celu, niszczą budynek i trzeba użyć kosztownych desek, by go naprawić.

Atutem programu jest przyjemna dla oka, komiksowa grafika i intuicyjne sterowanie. Bawią też zabawni przeciwnicy, w tym statki kosmiczne, bobry wyposażone w piły mechaniczne. Poziom trudności nie jest wysoki i dlatego Swamp Attack tak wciąga. Zmieniające się co kilkanaście etapów scenerie czy dodatkowe rodzaje broni tylko podnoszą atrakcyjność tej produkcji. Nic, tylko grać!

Joel

Swamp Attack, Outfit7 Limited, iOS, Android

Ocena: 7/10

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.