Blocky Hockey

Hokej nawet w naszym, mało hokejowym kraju ma swoich wiernych fanów. Im pewnie Blocky Hockey spodoba się najbardziej. To bardzo prosta zręcznościówka, którą z tym pięknym sportem łączy lód, łyżwy i kije. No i krążki oczywiście.

Zabawa podzielona jest na etapy. Na każdym z nich gracz – kierujący jednym z zawodników – sunie po niewidocznym torze ku prawemu górnemu rogowi ekranu. Od czasu do czasu pojawiają się na nim inni zawodnicy. Oczywiście należy ich omijać, zmieniając tor na sąsiedni. Albo na jeszcze dalszy, jeśli ten jest zajęty. Każde zderzenie oznacza bowiem koniec zabawy.

Po pewnym czasie dojeżdża się do bramki pełniącej rolę mety. Tu jest kilka możliwości. Etap kończy się strzałem na bramkę (czysto zręcznościowy wybór kierunku, potem siły) albo efektowną bijatyką z jednym z rywali. Sukces oznacza kolejny etap, na którym robi się to samo. Tą monotonię rozbijają na szczęście drobne bonusy. Często jeden z torów jest „złoty”, a jazda po nim ładuje ognisty bonus umożliwiający rozprawienie się z zawalidrogami. Podczas zabawy można też zbierać złote klucze i w ten sposób odblokowywać nowe stroje. Są też puchary do podniesienia z lodu.

Gra Blocky Hockey ma przyjemną dla oka, blokową grafikę oraz bardzo prostą muzykę. Również sterowanie nie należy do skomplikowanych. Wadą jest przeładowanie reklamami. Wyświetlają się przed każdą grą, a więc dosłownie co chwilę, płaci się też nimi chociażby za możliwość powtórzenia strzału. Cóż, takie czasy, że walutą stała się reklama.

Fifi

Blocky Hockey, Full Fat, Android, iOS, PC

Polub nas na Facebooku!

Jedna uwaga do wpisu “Blocky Hockey

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.