Stone Grass: Lawn Mower Game

W świecie gier na komórkę panują różne mody. Czasami graczy bawią produkcje polegające na łapaniu kuleczek, kiedy indziej na pilotowaniu ptaszków, które co chwila rozbijają się o jakieś przeszkody. Obecnie wielu fanów przyciągają produkcje, w których kosi się trawę. Nie bardzo to rozumiem, choć przyznaję – Stone Grass: Lawn Mower Game mnie wciągnęło.

Gra podzielona jest na etapy. Na każdym z nich gracz musi ściąć określoną ilość trawy. Chociaż… trudno nazwać to trawą. Na pierwszy rzut oka znajdujące się na ekranie rośliny przypominają różnokolorowe zboża, zielone, żółte, fioletowe, czerwone, a nawet niebieskie. Kiedy przejedzie się przez nie kosiarką, zamieniają się w zgrabne snopki, które potem jeszcze należy zebrać. Poszczególne rodzaje trawy ścina się w różnym tempie. Niektóre w mgnieniu oka, inne powoli, wręcz ociężale.

I tu właśnie pojawia się w Stone Grass: Lawn Mower Game element biznesowy. Zebrane snopki trawy (zboża? siana?) należy odstawić do punktu skupu. Zarobione w ten sposób pieniądze można zainwestować w sprzęt, zwiększyć ilość ostrzy bądź szybkość ich pracy. Elementów jest kilka i tylko niektóre z nich rzeczywiście coś poprawiają. Inne zmieniają jedynie wygląd pojazdu – na ogół na równie mało efektowny.

Podczas gry można natknąć się na rozmaite bonusy, wagoniki odwożące zebrane snopki do sklepu, magnesy przyśpieszające ich zbieranie czy na przykład specjalne boostery czasowo zwiększające ładowność pojazdów. Aby z nich skorzystać, trzeba obejrzeć reklamę. Reklamami można również zapłacić w sklepie z częściami. Poza tym pojawiają się one regularnie w czasie gry, co kilka minut, z zaskoczenia. To największa wada Stone Grass: Lawn Mower Game i powód, dla którego mimo wszystko usunę ten program ze swojej komórki. Przesadzili…

Fifi

Stone Grass, Freeplay Inc, Android, iOS

Polub nas na Facebooku i Twitterze.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.