Compass Point: West

Ta niepozorna strategia zaprasza graczy komórkowych na Dziki Zachód. W Compass Point: West budują niewielką osadę i podbijają okoliczne tereny. Walczą z bandytami i innymi graczami, pozyskują surowce i upgrade’ują, ile wlezie.

Surowce są trzy: drewno, złoto i żelazo. Pozyskuje się je dzięki budynkom stawianym w mieście oraz z faktorii rozrzuconych po mapie. Budynków jest kilkanaście. W saloonie rekrutuje się nowych „żołnierzy” (rewolwerowców, bomberów, pancerniaków, konnych, Indian, szamanów, a nawet wielkie stopy), w forcie powiększa ilość punktów do wydania na żołnierzy w czasie bitwy (im jest ich więcej, tym większą armię można wystawić), w bankach przechowuje złoto, a w magazynach drewno. Są też różne konstrukcje obronne, a także barak szpitalny, w którym leczą się ranni podopieczni.

Wspomniana mapa początkowo jest niemal cała zasłonięta, jednak stopniowo odkrywa się ją, płacąc za każdy kawałek ziemi zarobionym złotem. Każdy nowy kawałek przynosi kopalnię złota lub tartak, w ostateczności miasto należące do innego gracza. Te można złupić, wystawiając armię i prowadząc ją umiejętnie do boju. Inni gracze też mogą twoje włości złupić, dlatego właśnie przydają się konstrukcje obronne.

Compass Point: West oferuje więcej tego typu atrakcji. Są cotygodniowe eventy, są upgrade’y żołnierzy i budynków, są bonusowe karty, które się kolekcjonuje. Zabawa wciąga, a gra – mimo kilku lat na karku – niedawno znów została zaktualizowana. Warto dać jej szansę, zwłaszcza jeśli jest się fanem takiego Clash of Clans…

Fifi

Compas Point: West, Next Games, iOS, Android

Polub nas na Facebooku i Twitterze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.